ESTE Uroda ESTE Uroda ESTE Uroda

XV Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

XV Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej odbył się w dniach 15-17 października b.r. Na miejsce obrad wybrano Hotel Sheraton w Sopocie. Jednym z uczestników zjazdu był dr Sandelewski.

Tematyka zjazdu obejmowała zagadnienia m.in. z zakresu chirurgii estetycznej. Podczas wygłoszonych referatów tej części zjazdu zaproszeni polscy i międzynarodowi goście przedstawili najnowsze doniesienie z zakresu plastyki nosa, rekonstrukcji piersi, powiększania piersi implantami. Bardzo interesująca była również sesja dotycząca medycyny regeneracyjnej z wykorzystaniem tkanki tłuszczowej, komórek macierzystych i osocza bogatopłytkowego.

Uczestnictwo z zjeździe pozwoliło uczestnikom kongresu na zdobycie najnowszej wiedzy, jak również podzielenie się między sobą własnymi doświadczeniami.

Comments are closed.


SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE