ESTE Uroda ESTE Uroda ESTE Uroda

XIV Międzynarodowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging

W dniach 2-4 października b.r. w Warszawie odbył się XIV Międzynarodowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging.

Kongres ten był największym spotkaniem lekarzy i najważniejszych ekspertów branży medycyny estetycznej oraz przeciwstarzeniowej.

Jednym z uczestników zjazdu był dr Sandelewski.

Podczas zjazdu, który był największym tego typu kongresem Europie Środkowej zaprezentowali się nie tylko polscy, ale również międzynarodowi eksperci. Interesujące wykłady poświęcone były wykorzystaniu tkanki tłuszczowej w medycynie estetycznej i regeneracyjnej. Szczególnej uwagi były zajęcia praktyczne, organizowane przez firmę NewDerm z wykorzystaniem najnowszych produktów Teosyal z udziałem dr Kieren Bong.

Dr Bong zaprezentował autorski program odbudowy naturalnego wyglądu twarzy.

 

 

 

Comments are closed.


SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE