ESTE Uroda ESTE Uroda ESTE Uroda

XI Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

art1W dniach 4-6 października b.r odbył się już po raz 11. Międzynarodowy Kongres Polskiego. Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
Podobnie jak w poprzednich latach na miejsce obrad wybrano Hotel Hilton w Warszawie. Zjazd cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem co potwierdzają pełne sale wykładowe oraz bardzo duża liczba wystawców sprzętu medycznego oraz produktów.
Uroczystego otwarcia kongresu dokonał dr Ignaciuk, który podkreślił, że zabiegi medycyny estetycznej mogą wykonywać jedynie lekarze posiadający odpowiednie kwalifikacje.

Podczas kongresu poruszano tematy dotyczące „ nowego : zastosowania toksyny otulinowej, preparatów kwasu hialuronowego.

Dr Allesio Redaelli w swoich prezentacjach przybliżył techniki bezopercyjnego modelowania nosa , jak również zastosowania toksyny otulinowej( Botox, Dysport, Vistabel) w dolenj części twarzy. Zaprezentowane rezultaty są godne naśladowania.

Dr Waldemar Jankowiak zwrócił szczególną uwage na wybór odpowiedniej technik oraz dobór odpowiedniego preparatu do zabiegu powiekszania i modelowania ust.

Dr Lubomir Lembas w swojej prezentacji przedstawił aktualne dane na temat zastosowania preparatu Sculptra w modelowaniu twarzy. Podkreślił, że Sculptra jest bezpiecznym i skutecznym preparatem.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się wykłady dotyczące zastosowania nici w medycynie estetycznej.

Dr Roberto Pizzamiglio – ekspert w tej dziedzinie przedstawił zabieg Silhuette Lift – czyla zastosowanie wchłanianych dwukierunkowych nici ze stozkami. Silhuette Lift to zabieg pozwalający w bezinwazyjny sposób osiągnąc znakomite rezultaty w „liftingu: twarzy i szyi, a szczególnie likwidacje tzw. „chomików”

Dr Radina Denkova przedstawiła najnowszy zabieg Vanquish- rewolucję w bezinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. Vanquish, przy użyciu technologii LAHF (Large Area High-
frequency Field), umożliwia selektywną redukcję tkanki tłuszczowej.

W sesji pośwęconej liposukcji dr Mekle przedstawił metodę N.I.L .

N.I.L. umożliwia liporzeźbienie czyli modelowanie tkanki tłuszczowej odwzorowujące anatomiczne kształty ciała. Liposukcja wykonywana tym sposobem jest zabiegiem małoinwazyjnym, dobrze tolerowanym przez pacjentów oraz bardzo skutecznym. Osoby chcące wykonać zabieg odsysania tłuszczu z pewności powinny poznać ta metodę.

art2Dzięki N.I.L można również pobrać tkankę tłuszczową, a następnie przeszczepić ja do piersi.

Zabieg lipofilingu piersi – czyli powiększania piersi własnym tłuszczem jest bezpiecznym i sprawdzonym sposobem dla większości pacjentek. Zawarte w tkance tłuszczowej komórki macierzyste poprawiają również wygląd samej skóry.

Dr Ignaciuk podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat zastosowania preparatu Juvederm Volbella w zabiegach odmładzających.

 

Comments are closed.


SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE