ESTE Uroda ESTE Uroda ESTE Uroda

„Spreader Graft” – czyli zastosowanie przeszczepu chrząstek w zabiegach plastyki nosa.

 

Inverted V” – jest to typ, obraz powikłania po usunięcia garba z nosa, gdzie zostaje zaburzona funkcja. Najczęściej zdarzają się w przypadku plastyki nosa, gdzie usuwany jest garb chęstno-kostny. Pionierem wprowadzenia metody przeszczepu chrząstki, która pozwala na wyeliminowanie powyższego powikłania, tym samym zastosowanie najnowocześniejszej metody w chirurgii plastycznej nosa, był dr Sheen. Polega to pozyskaniu chrząstki do przeszczepu, najczęściej z przegrody nosowej, oraz umieszczenie jej pomiędzy chrząstkę przegrody nosa a chrząstki boczne.
Wykonanie powyższego zabiegu, zapobiega przed zaburzeniem czynności funkcjonowania nosa po zabiegach usunięcia garba nosa (plastyki nosa).

Comments are closed.


SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE