ESTE Uroda ESTE Uroda ESTE Uroda

Powiększanie piersi- kurs Birmingham

implanty motiva
Dr Sandelewski uczestniczył w szkoleniu dotyczącym powiększania piersi implantami MOTIVA.
Podczas kursu przeprowadzonego w prywatnej Klinice w Birmingham, Dr Sandelewski mógł poznać specjalne techniki operacyjne powiększania piersi prezentowane przez prof. Sforza.  We wszystkich zabiegach powiększania piersi wykorzystywano implanty MOTIVA.
Prof. Sforza po przeprowadzeniu 5000 zabiegów może potwierdzić, że Motiva oferuje aktualnie najlepszej jakości implanty. Gwarantuje to najwyższe bezpieczeństwo stosowania oraz minimalne ryzyko powikłań.

Ponadto, w ocenie pacjentek po zabiegu z wykorzystaniem implantów Motiva, ogromne znaczenie ma również ich naturalny wygląd oraz kształt.

 

Comments are closed.


SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE