ESTE Uroda ESTE Uroda ESTE Uroda

 N.I.L. liposukcja wspomagana infradźwiękami

N.I.L. ( Nutational Infrasonic Liposcuction) to najnowsza metoda w modelowaniu sylwetki ciała wykorzystująca fale infradźwiękowe 3D.

Podczas zabiegu liposukcji 3D specjalny generator komputerowy wprawia w ruch kaniule, które skutecznie niszczą tkankę tłuszczową. W zabiegu modelowania sylwetki ciała N.I.L. wykorzystuje się ruch wibracji, rotacji i prostolinijny co sprawia, że ten typ liposukcji jest szybki, skuteczny i bezpieczny.

Podczas liposukcji N.I.L. nie dochodzi do powstawania ciepła w tkankach co sprawia, że nie uszkadzane są tkanki inne niż tłuszcz.

Liposukcja N.I.L najczęściej wykonywana jest w znieczuleniu miejscowy. Po zabiegu pacjent nie pozostaje w klinice tylko może udać się do domu

Okolice poddawane odsysaniu tłuszczu metodą N.I.L. to najczęściej- brzuch, biodra, uda, kolana, ramiona, szyja.

Po zabiegu każdy pacjent musi nosić specjalne ubranko uciskowe przez min. 4 tygodnie i rozpocząć jak najwcześniej masaże pozabiegowe.

Oczekiwane rezultaty zabiegu widoczne są po ok. 3 miesiącach. Pomimo tego u wielu pacjentów efekt widoczny jest już po 2- 3 tygodniach

Dzięki liposukcji N.I.L można wykonać tzw. liporzeźbienie przynoszące najlepsze rezultaty u mężczyzn. Stosując liposukcję N.I.L. odwzorowuje się i zaznacza m.in. mięśnie proste brzucha, klatki piersiowej.

Do zabiegu należy wykonać badania laboratoryjne:

  • morfologia
  • krzepnięcie krwi
  • mocz
  • HBS
  • HCV
  • HIV
  • AspAt
  • AlAt

Liposuckja infradźwiękowa N.I.L. a tradycyjna liposukcja from Estheticon on Vimeo.

Więcej informacji na temat liposukcji N.I.L. znajdziecie Państwo
na stronie internetowej: www.liposukcjabrzucha.com.pl

Comments are closed.


SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE