Usuwanie zmarszczek - botox liposukcja - plastyka brzucha botox

Silhouette Lift™ – lifting bez skalpela

Z biegiem czasu tracimy objętość w tkankach podporowych twarzy- kościach, mięśniach, tkance podskórnej co powoduje widoczne oznaki starzenia się
Objawem tego procesu „aging” są zmarszczki, opadające policzki, zapadnięte oczy, głębokie bruzdy, twarz traci swoje młode walory.

Jest na to sposób Silhouette Lift™

Silhouette Lift™ to nazwa najnowszego zabiegu medycyny estetycznej. Dzięki temu zabiegowi możemy uzyskać efekt „ młodej twarzy” bez konieczności użycia skalpela.
Z zabiegu Silhouette Lift™ moga korzystać kobiety i mężczyźni.
Silhouette Lift™ najczęściej pozwala na modelowanie opadających policzków, poprawę napięcia skóry szyi, redukucję zmarszczek i bruzd.Silhouette Lift™ są nieocenione to usunięcia tzw. “chomików”.
Silhouette Lift™ to zabieg z natychmiastowym efektem.

Silhouette Lift™ – czy to jest wypełniacz kwasu hialuronowego?
Nie. Nici Silhouette Lift™ są specjalnie zaprojektowane tak, aby wszczepione pod skórę zdziałać cuda.

Nici Silhouette Lift™ są niczym innym jak nićmi chirurgicznymi zbudowanymi z całkowicie wchłanianych komponentów- kwasu glikolowego oraz kwasu polimlekowego. Dodatkowo nici Silhouette Lift™ posiadają specjalne haczyki, które “zakotwiczają” je w skórze.

Czy zabieg Silhouette Lift™ jest bezpieczny?
Silhouette Lift™ to zupełnie bezpieczny zabieg. Produkt został zatwierdzony przez FDA i posiada certyfikat CE.

Czy zabieg Silhouette Lift™ wymaga hospitalizacji?
Nie. Zabieg z użyciem nici Silhouette Lift™ dr Sandelewski przeprowadza w znieczuleniu miejscowy bez potrzeby innego znieczulenia.
Po zabiegu można swobodnie udać się do domu.

Czas trwania zabiegu Silhouette Lift™?
Na zabieg musisz zarezerwować sobie ok 20 30 minut.

Kiedy można wrócić do normalnych zajęć po zabiegu Silhouette Lift ™?
Po zabiegu występują zagłębienia w skórze- miejsca wprowadzania nici, niewielkie siniaczki. Zmiany te utrzymują się ok. 7 dni.

Jak długo utrzymują się efekty Silhouette Lift ™?
Efekty zabiegu Silhouette Lift ™ są zauważalne nawet po kilkunastu miesiącach.

Czy są przeciwwskazania do nici Silhouette Lift ™?
Stan zapalny skóry w miejscu implantacji oraz uczulenie na jeden ze składowych preparatu to przeciwwskazania do zabiegu.

SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE