Usuwanie zmarszczek - botox liposukcja - plastyka brzucha botox

Sculptra

Zmianę jakości skóry powodują naturalnie przebiegające procesy starzenia się skóry.Skóra z wiekiem pokrywa się pokrywa się pierwszymi zmarszczkami, staje się cieńsza i traci naturalną elastyczność. Do utraty napięcia skóry i powstawania kolejnych zmarszczek prowadzi zanik podskórnej tkanki tłuszczowej.

W efekcie twarz może wyglądać na starszą niż w rzeczywistości, bowiem te procesy doprowadzają do zmniejszenia objętości konturów twarzy. Sprawdzonym sposobem na przywrócenie objętości skóry jest zabieg -SCULPTRA, który jest wykonywany w gabientach w Bielsku-Białej i Jaworznie.

Sculptra jest preparatem opartym na kwasie L-polimlekowym, takim samym, z którego są produkowane m.in nici chirurgiczne. Sculptra nie jest “wypełniaczem”.Dzięki temu preparat jest całkowice bezpieczny w zostosowaniu jako środek przywracający utraconą objętość i poprawiający jędrność skóry. Działanie Sculptry jest wyjątkowe.

Sculptra podana do tkanki podskórnej stymuluje własne tkanki do produkcji nowego, dobrego kolagenu.Efektem zabiegu jest naturalnie odmłodzona twarz , a objętość skóry zostaje przywrócona.

Po wykonaniu cyklu 3 zabiegów zamrszczki i bruzdy zostają zmniejszone, twarz wygląda młodziej i naturalnie.To sprawia, że po cyklu 3 zabiegów przewrócona zostaje objętość skóry, zmniejszenie zmarszczek i bruzd.

SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE