Usuwanie zmarszczek - botox liposukcja - plastyka brzucha botox

RADIESSE – to więcej niż wypełniacz

Radiesse jest unikalnym wypełniaczem do skóry opracowany na bazie molekuł hydroksyapatytu wapnia (CaHA) zawieszonych w nośniku żelowym 9 Hydroksycelulozie) o dużej zawartości wody.
Jest to produkt całkowicie bezpieczny, podlegający naturalnemu rozkładowi w tkankach, w 100% biokompatybilny.

Na czym polega działanie Radiesse?

Zabieg Radiesse wykonywany jest w gabinetach w Bielsku-Białej i Jaworznie, podczas zabiegu dr A. Sandelewski podaje preparat  do tkanki podskórnej. Po podaniu powoduje on natychmiastowe zwiększenie objętości i jednocześnie stymuluje powstawanie nowych włókien kolagenowych.

Jakie są wskazania do podania Radiesse?

Preparat ten oferowany jest dla pacjentów, u których występują oznaki starzenia się skóry oraz nierówności i zmniejszone objętości tkanek. Radiesse może być podawany w wielu okolicach twarzy i rąk:

  • policzki
  • fałdy nosowo- wargowe
  • bruzda bródkowa
  • linie marionetki
  • zmarszczki wokół ust
  • obszar pod kością jarzmową
  • odnowa rąk

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest prawie bezbolesny i bardzo dobrze tolerowany, bowiem podczas przygotowania preparatu dodany jest do niego środek znieczulający.

Czy Radiesse przybierze twardą lub wyczuwalną formę?

Wypełniacz Radiesse pozostaje substancją miękką i podatną przybierając parametry charakterystyczne dla własnej tkanki organizmu, nie przybiera formy wyczuwalnej.

Jak długo będą utrzymywać się efekty?

Rezultaty utrzymują się przez długi okres ok. 18 miesięcy.

Czy Radiesse jest zarejestrowanym preparatem?

Produkt posiada certyfikaty CE oraz FDA.

Jak szybko można wrócić do codziennych obowiązków?

Zaraz po zabiegu, większość pacjentów wraca do pełnej aktywności.

SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE