Usuwanie zmarszczek - botox liposukcja - plastyka brzucha botox

Dermamelan

Przebarwienia to istotny problem natury estetycznej.
Powstawanie przebarwień na skórze ma związek ze zwiększoną ilością melanocytów ( komórek skóry, które produkują melaninę ) lub ze zwiększoną produkcją melaniny.
Przyczyny przebarwień to gównie długotrwałe działanie promieni słonecznych, zmian hormonalnych oraz wieku. Najczęściej przebarwienia dotyczą skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz rąk. Dotychczas usuwanie przebarwień było mało skuteczne.

Jak wygląda zabieg Dermamelan?

Podczas konsultacji lekarskiej ustalony zostaje fototyp skóry oraz określane są rodzaje przebarwień.
Zasadnicza część zabiegu to nałożenie przez lekarza preparatu Dermamelan na skórę, który pozostawiany jest na odpowiedni czas. Z tak nałożoną maską pacjent udaje się do domu, gdzie po ok. 3 godzinach zmywa maskę wodą i zaczyna się terapia domowa. W tym czasie pacjent sam nakłada sobie specjalne kremy wchodzące w skład zestawu Dermamelan- czas terapii domowej może trwać do ok. 3 miesięcy.
Bardzo ważna jest systematyczność. Kiedy terapia zostaje przerwana- przed zalecanym okresem przebarwienia mogą pojawić się ponownie.
Zaraz po zabiegu Dermamelan najczęściej pojawić się może zaczerwienienie, które jest normalna reakcją skóry na Dermamelan, które może utrzymywa sie 2-3 dni

Pierwsze efekty widoczne są już po tygodniu, ale spektakularny efekt najczęściej zaobserwujesz po miesiącu.

Po zabiegu koniecznie trzeba pamiętać o profilaktyce, czyli skutecznej ochronie przeciwsłonecznej-stosowanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym min. 15 SPF+

SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE