Usuwanie zmarszczek - botox liposukcja - plastyka brzucha botox

Cellulit

Cellulit nie jest stanem chorobowym, a jedynie  powoduje dysharmonię sylwetki, która jest trudna do zaakceptowania przez kanon mody i urody. Na powstanie cellulitu mają wpływ uwarunkowania genetyczne, i jest ona związany z wpływem żeńskich hormonów-estrogenów.Tzw “skórka pomarańczy” to objaw poszukiwany na swoim ciele przez wiele kobiet.
Lipodystrofia obrzękowo- włóknikowo- stwardnieniowa- tak nazywa się problem potocznie nazywany cellulitem
Zmiany te dotyczą szeregu zaburzeń krążenia żylno- limfatycznego, hormonalnego i budowy tkanki tłuszczowej i łącznej.

Rozróżniamy 4 fazy występowania cellulitu:

  • I faza: po ujęciu skóry w fałd pojawia się niewielkiego stopnia pobruzdowanie,  jest ono wynikiem zastoju krwi żylnej oraz następowym wzrostem przepuszczalności naczyń żylnych.
  • II faza: pojawiają się zagłębienia i powstaje obraz ” skórki pomarańczowej”. W tym przypadku mamy do czynienia z obrzękiem
  • III faza:  przy napinaniu mięśni,są widoczne zagłębienia, wtedy samoistnie widoczna jest “skórka pomarańczy”
  • IV faza: to ” skóra leopardzia “- brzmienie tej fazy jest bardzo groźne. W tej fazie widoczne są liczne, drobne grudki, guzki. Mamy już do czynienie z nasiloną patologią dotyczącą wszystkich składowych cellulitu tzn.: naczyń żylnych, komórek tłuszczowych, tkanki łącznej.

Mezoterapia – skutecznym sposóbem leczenia cellulitu są te zabiegi.
W gabinetach w Bielsku-Białej i Jaworznie dr A. Sandelewski przeprowadza zabiegi mezoterapii cellulitu przy pomocy specjalnego koktajlu opartego na kilku składnikach. Koktajle zawierają preparaty hormonów tarczycy, krzemionki organicznej, L-karnityny, wyciągu z karczoch oraz kompleksu witamin. Dostarczone podczas mezoterapii preparaty wpływają na metabolizm tkanki tłuszczowej, poprawę krążenia żylnego co w konsekwencji powoduje ustępowanie cellulitu.

SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE