ESTE Uroda ESTE Uroda ESTE Uroda

Master Class in Breast Surgery

photoW ostatnim czasie dr Sandelewski uczestniczył w organizowanej prze firmę Artemid konferencji

Master Class in Breast Surgery. Konferencja ta dotyczyła zastosowania nowego typu implantów w zabiegach powiększania. Ekspertem w tej dziedzinie jest dr Konstanti Stan, który był głównym wykładowcą.

Dr Kostantin Stan- ekspert w zabiegach powiększania piersi implantami poliuretanowymi przedstawił własną technikę zabiegową.
W części teoretycznej dr Stan skupił się na przedstawieniu zasad właściwego doboru implantów.
W swojej prezentacji opisał główne punkty niezbędne do bezpiecznego i skutecznego przeprowadzenia tego typu zabiegu- powiększania piersi implantami.
Podczas konferencji firma Artemid zaprezentowała najnowszej generacji implanty piersi- poliuretanowe. Według klinicznych badań ryzyko powstania jednego z najgroźniejszych późnych powikłań czyli zwłóknienia torebki przy użyciu tych implantów poliuretanowych spada do ok.1%.
W części praktycznej dr Sandelewski był uczestnikiem zabiegów powiększania piersi przeprowadzanych przez dr Konstantina Stana właśnie z użyciem tych implantów poliuretanowych.

Comments are closed.


SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE