Usuwanie zmarszczek - botox liposukcja - plastyka brzucha botox

Zamykanie naczynek laserem


Już teraz możecie Państwo zapisać się na zabieg laserowego zamykania naczyń.Dzięki laserowi VariLiteT™ można skutecznie zlikwidować widoczne naczynka na twarzy i na nogach tzw „pajączki” Ponadto laser VariLite™ znajduje zastosowanie w leczeniu łagodnych zmianach barwnikowych, nieostrych stanach zapalnych trądziku pospolitego oraz usuwaniu włosów z małych powierzchni ciała

W moich gabinetach używam najnowszego lasera diodowego VariLiteT™ o zwiększonej mocy

System VariLiteT™ to produkt amerykańskiej firmy Iridex , który kompleksowo leczy zmiany skórne szczególnie na podłożu naczyniowym. Wykorzystywana w tym laserze są dwie długości światła 532 nm i  940 nm.

 

  • Laser o długości fali  532 nm znajduje zastosowanie przy leczeniu zmian naczyniopochodnych szczególnie na twarzy,  zmian barwnikowych, zmian skórnych, trądziku
  • Wiązka  o długości fali 940 nm znajduje zastosowanie przy leczeniu głębiej położonych oraz większych naczyń krwionośnych (0,3-1,5 mm średnicy) szczególnie uciążliwe „pajączki” na nogach.

Uwolniona energia podczas wyzwalanych impulsów potrafi trwale zamknąć szczególnie poszerzone naczynia na twarzy i „pajączki” na nogach. Energia ta pochłaniana jest przez oksyhemoglobinę- zawartą

w krwinkach czerwonych oraz melaninę- zawartą w zmianach skórnych.

Laserowe zamykanie naczynek, naczyń, „pajączków” dzięki laserowi VariLiteT™ to skuteczny i bezpieczny zabieg.

Laser VariLite™ został doceniony przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych zdobywając Perłę Dermatologii w 2012 roku w kategorii „Najlepsze urządzenie w dermatologii estetycznej”

Zabieg laserowego zamykania naczyń na twarzy i nogach można wykonywać o każdej porze roku, ale najlepiej zrobić to wiosną i zimą. Dlatego już teraz zapisz się na zabieg laserowego zamykania naczynek.

SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE