ESTE Uroda ESTE Uroda ESTE Uroda

Kurs praktyczny- International Course FAT Graft and PRP Face, Marseille- 29 listopad 2014

dr_Sandelewski_prof_Magalon

Dr Sandelewski uczestniczył w kursie dotyczącym przeszczepu tłuszczu oraz wykorzystania osocza bogatopłytkowego w chirurgii estetycznej.Gospodarzem kursu był znany francuski dermatolog prof. Magalon.
Podczas kursu szczególny nacisk położono na aspekt odpowiedniego pozyskiwania i przygotowywania własnej tkanki tłuszczowej od danego pacjenta.Prof. Magalon przedstawił swoje dane na temat porównania metod przygotowania tłuszczu do przeszczepu. W/g badań prof. Magalona najlepszą jakość tkanki tłuszczowej uzyskuje się dzięki zestawowi Puregraft. Dzięki zastosowaniu w Puregraft specjalnej, opatentowanej membrany można uzyskać tłuszcz pozbawiony zanieczyszczeń, a komórki tłuszczowe pozostają nieuszkodzone. Również w klinice Esteuroda dr Sandelewski do zabiegów przeszczepu tłuszczu używa zestawu Puregraft jako jeden z nielicznych ośrodków w Polsce.
Tkanka tłuszczowa to nie tylko wypełniacz tkanek miękkich, ale przede wszystkim bogate źródło multipotencjalnych komórek macierzystych.
Dodanie osocza bogatopłytkowego do przeszczepu tłuszczu bardzo korzystnie wpływa na efekty zabiegu przeszczepu tłuszczu.

Comments are closed.


SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE