ESTE Uroda ESTE Uroda ESTE Uroda

Implanty “Motiva”

gfg

Jedną z najbardziej popularnych operacji plastycznych jest operacja powiększania piersi implantami. Obecnie na rynku istnieje wiele rodzajów implantów i nie zawsze pacjentki potrafią wybrać odpowiedni.

Przed wszystkim należy podkreślić, że wybrane implanty piersi powinny być bezpieczne dla pacjentki oraz zapewniać długotrwały stabilny efekt. Wybrane implanty powinny dopasować swój kształt do naturalnych tkanek pacjentki.

Ja, w swojej klinice używam do zabiegów powiększania piersi implantów Motiva® .

Motiva® to najnowocześniejsze implanty piersi. Implanty Motiva® wyróżnia specjalny rodzaj zastosowanego żelu w nano technologii. Dzięki temu implant o okrągłej podstawie układa się w naturalny sposób, tzn podczas leżenia na plecach jego maksymalna wypukłość jest na środku piersi, a podczas pozycji stojącej maksymalna wypukłość jest poniżej brodawki. Taki sposób zachowania się implantów zapewnia naturalny wygląd. Stosując implanty Motiva® zauważyłem, że kobiety po zabiegach najbardziej sobie chwalą właśnie to naturalne zachowanie się piersi. Szczególnie aktywne kobiety bardzo sobie zachwalają to specjalne dopasowanie się implantu do ich ciała. Również dla mnie , jako chirurga implanty piersi Motiva® zakłada się w wyjątkowo łatwy sposób.

Podsumowując, główne zalety implantów piersi Motiva® to :

  • Bezpieczeństwo poparte wieloma badaniami

  • Minimalne ryzyko zwłóknienia torebki

  • Naturalne ułożenie dzięki specjalnemu żelowi

  • Miękkość i elastyczność

  • Specjalny program ubezpieczenia dla każdej pacjentki

Comments are closed.


SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE