ESTE Uroda ESTE Uroda ESTE Uroda

Powiększanie piersi implantami należy do jednego z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej. W przypadku podjęcia decyzji o operacji powiększania piersi implantami oprócz wielu istotnych informacji bardzo ważny jest wybór odpowiedniego implantu.

W chwili obecnej na rynku dostępne są implanty piersi Motiva- szczególnie polecane dla pacjentek prowadzących aktywny tryb życia. W przypadku implantów piersi Motiva zastosowany został tzw. ProgressiveGel Ultima. Zastosowanie tego żelu wpływa na uzyskanie najbardziej pożądanego kształtu piersi zarówno podczas spoczynku, jak również podczas ruchu. Powiększanie piersi implantami Motiva oparte jest jeszcze na budowie specjalnej powłoki używanych implantów Motiva. Dzięki specjalnej powłoce na implantach Motiva tzw. nanopowłoce SilkSurface po zabiegach powiększania piersi implantami do minimum zostaje ograniczone występowanie przykurczu torebki.
Implanty piersi Motiva posiadają okrągłą podstawę, ale dzięki ProgressiveGel Ultima zachowują się jak implanty anatomiczne. Zastosowanie implantów piersi Motiva w zabiegach powiększania piersi powoduje ,że z jednej strony okrągły implant zachowuje się jak anatomiczny i jednocześnie znika ryzyko rotacji implantu.
Moje pacjentki , które zdecydowały się na zabieg powiększania piersi implantami Motiva są bardzo zadowolone. Podkreślają przede wszystkim naturalny wygląd piersi oraz to, że podczas swojego aktywnego życia czują się z nimi zupełnie swobodnie i pewnie.

Comments are closed.


SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE