ESTE Uroda ESTE Uroda ESTE Uroda

Implanty Motiva

Klinika Esteuroda dr Sandelewskiego jako jedna z pierwszych w Polsce zaczęła stosować implanty Motiva do zabiegów powiększania piersi.dr_Sandelewski_implanty_Motiva

Implanty Motiva to doskonały wybór zarówno dla pacjenta jak i dla chirurga.

Implanty Motiva w naturalny sposób w pełni potrafią oddać naturalny kształt piersi. Powierzchnia implantów Motiva posiada unikatową strukturę, co zapewnia doskonałe przyleganie implantów do tkanek. Ponadto w implantach wbudowany jest specjalny chip, który umożliwia pop zabiegu precyzyjne ustalenie o założonym implancie tzn. jego wielkość, typ, kształt, kiedy został założony.
Pacjentki decydując się na zabieg powiększania piersi implantami Motiva otrzymuja pełne roczne ubezpieczenie od firmy Loyd.

Zalety implantów Motiva

  • Powłoki TrueMonobloc® – wyjątkowa wytrzymałość, łatwość oraz trwałość
  • TrueTissue Dynamics™ – najbardziej naturalny wygląd
  • ProgressiveGel™, ProgressiveGel PLUS™ oraz ProgressiveGel Ultima™ gwarantują utrzymanie optymalnego kształtu oraz zapobiegają przemieszczaniu się implantu
  • Q Inside Safety Technology™ precyzyjna informacja identyfikująca implant

Comments are closed.


SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE