Usuwanie zmarszczek - botox liposukcja - plastyka brzucha botox

O nas

Szanowni Państwo

Medycyna estetyczna to medycyna jakości życia. Dzięki zabiegom oferowanym w moich gabinetach będą mogli Państwo nie tylko poprawić swój wygląd, ale również polepszyć swój nastrój i samopoczucie. Akceptacja własnego ciała – to jedna z ważniejszych  czynników decydujących o równowadze psychofizycznej człowieka

Nazywam się Artur Sandelewski. Posiadam tytuł specjalisty chirurgii ogólnej, który zdobyłem podczas kilkunastoletniej pracy w szpitalnym oddziale. Po ukończeniu jedynej w Polsce  Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTMEiAA w Warszawie otrzymałem dyplom lekarza medycyny estetycznej.  Od 2004 roku posiadam tytuł doktora nauk medycznych.

Zdobyta wiedza na polu chirurgicznym w połączeniu z wiedzą z zakresu medycyny estetycznej pozwala mi wykonywać pełny zakres zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Zadowoleni pacjenci to najlepsza nagroda za  moją  pracę i poświęcenie.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging, Towarzystwa Chirurgów Polskich.
W 2012 roku zostałem przyjęty w poczet zacnego grona członków ISHRS( International Society of Hair Restoration Surgery). ISHRS to międzynarodowa organizacja skupiająca lekarzy zajmujących się przeszczepami włosów. Biorę czynny udział w zjazdach, kursach i konferencjach organizowanych m. in. przez PTMEiAA, Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych .

Odbyłem wiele kursów w prestiżowych klinikach w kraju i za granicą. Wśród moich nauczycieli można wymienić dr Redaelli- ekspert w dziedziie stosowania toksyny botulinowej oraz wypełniaczy, czy dr Heinrich- dyrektor International Academy of Aesthetic Lipolysis

Potwierdzeniem mojego stałego podnoszenia kwalifikacji są liczne uzyskane certyfikaty.
W 2009 roku uzyskałem dyplom lekarza medycyny estetycznej  po obronie pracy dyplomowej pt. “Zastosowanie osocza bogatego w płytki krwi w chirurgii i medycynie estetycznej”  Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.
CERTYFIKATY

SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE