ESTE Uroda ESTE Uroda ESTE Uroda

Dr Sandelewski na XIII Konferencji Naukowo- Szkoleniowej zorganizowanej przez Polskie Towarzystwo medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

ph1W dniach 7- 8 czerwca br. w Warszawie odbyła się kolejna XIII już konferencja dotycząca medycny estetycznej.

Podczas konferencji dr Cambier przedstawił różnice i podobieństwa ablacyjnych laserów CO2 oraz Erb-YAg w działaniu i wpływie na tkanki.

Dr Perez zaprezentowała bezoperacyjny lifting twarzy z użyciem nowego rodzaju nici JBL V Lift®. JBL V Lift® to kolejny rodzaj nici polidioksanowych używanych w leczeniu procesów starzenia się twarzy.

Dr Sznelewski zaprezentował zabieg carboxyterapii wykorzystujący najnowsze urządzenie II generacji.

Nowa technikę tzw. technikę „mostową” w modelowaniu trzeciej środkowej części twarzy przedstawił dr Ignaciuk.

Bardzo interesujący wykład wygłosiła dr Wydro. Z wykładu dowiedzieliśmy się o najnowszych zaleceniach suplementacji diety zapobiegających cukrzycy, zmniejszających łaknienie, działających przeciwcholesterolowo. Okazuje się, że stosowanie gorzkiego melona w podobny sposób jak metformina reguluje gospodarkę węglowodanową w organiźmie.

Spożywanie 1,6 grama dziennie cynamonu obniża poziom trójglicerydów i HDL. CLA( sprzężony kwas linolowy) przyjmowany w dawce 3,2 grama dziennie pomaga obniżyć poziom lipidów, leptyny i masy ciała. Ponadto w leczeniu otyłości pomaga kurkuma w dawce 500 do 1000mg/ dobę.

Wg tzw. formuły RESET powinno się jeść dużo błonnika, ograniczyć spożywane kalorie, spać min. 8 godzin/ dobę, pić 1,5 do 2 litrów obojętnych płynów wolnych od kofeiny i cukru oraz ćwiczyć min. 30 minut dziennie w umiarkowanym tempie.

Comments are closed.


SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE