Usuwanie zmarszczek - botox liposukcja - plastyka brzucha botox

Laser – skuteczne leczenie zmian skórnych

Laser chirurgiczny CO2 używany w gabinetach EsteUroda to bardzo skuteczny i bezpieczny sposób usuwania różnego rodzaju zmian skórnych.
Energia lasera pochłaniana jest przez tkanki, co powoduje proces ich odparowania czyli waporyzacji. Dzięki temu nie dochodzi do zwęglenia tkanek jak to się dzieje w przypadku zwykłej koagulacji. Po zabiegu w miejscu usuwanych zmian powstaje strupek, który po ok. 7- 10 dniach sam odpada.

Po zabiegu laserowego usuwania  brodawek łojotokowych proces gojenia jest bardzo szybki , a efekt zabiegu jest można zobaczyć na załączonych zdjęciach.
W tym przypadku, przy pomocy lasera usuwana była rozległa brodawka łojotokowa skóry głowy. Według relacji pacjentki wcześniej proponowano jej tylko chirurgiczne wycięcie tej zmiany, co oczywiście wiązałoby się z dużą blizną. Zabieg trwał kilka minut. Był zupełnie bezbolesny. Już po kilku dniach odpadły strupki. Po miesiącu podczas wizyty kontrolnej mogłem zobaczyć znakomity efekt estetyczny. Leczona pacjentka jest również z całego zabiegu bardzo zadowolona.

photo

SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE