Usuwanie zmarszczek - botox liposukcja - plastyka brzucha botox

Laserowe leczenie szczeliny odbytu

Przewlekła szczelina odbytu to schorzenie, które objawia się bólem odbytu podczas i po defekacji, krwawieniem oraz pieczeniem w odbycie.

Leczenie przewlekłej szczeliny odbytu polega na rozluźnieniu mięśnia zwieracza wewnętrznego odbytu. Można to próbować leczyć maściami zawierającymi nitroglicerynę lub blokery kanału wapniowego.

Jeżeli leczenie farmakologiczne okaże się nieskuteczne wtedy potrzebny jest zabieg.

Dr Sandelewski w leczeniu chirurgicznym przewlekłej szczeliny odbytu używa laser chirurgiczny.
Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.
Po ułożeniu pacjneta na lewym boku dr Sandelewski znieczula okolicę odbytu. Pod kontrolą wzroku laserem usunięta zostaje tkanka szczeliny, a w dnie szczeliny przecina włókna mięśnia zwieracza wewnętrznego  odbytu. Po zabiegu zakładany jest niewielki tampon na kilka godzin. Po tak wykonanym zabiegu pacjent może powrócić do domu do domu.

Po zabiegu mogą występować niewielkie krwawienia oraz ból pozabiegowy.

SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE