Usuwanie zmarszczek - botox liposukcja - plastyka brzucha botox

Hemoron

Hemoron – to nieinwazyjny zabieg w leczeniu hemoroidów do III- go stopnia zaawansowania.

Ten zabieg nie boli

Hemoron jest najmniej inwazyjną metodą instrumentalna, leczącą chorobę hemoroidalną.Podczas zabiegu Hemoron dr Sandelewski  w anoskopie uwidacznia hemoroidy i u podstawy każdego hemoroida przykłada specjalne elektrody. Pomiędzy tymi elektrodami przepływa prąd jednobiegunowy o niskim napięciu tzw. galwanizujący. Powoduje to zmniejszenie przepływu krwi w tętniczkach odżywiających hemoroidy o 80%. Zaburzenia w ścianie tętniczek powodują zwłóknienie ich ścian, przez co hemoroidy stają się nieaktywne.
Podczas leczenia hemoroidów metoda Hemoron nie usuwa się guzków krwawniczych, a jedynie dąży się do ich inwolucji przez zmniejszenie ukrwienia.

Sam zabieg nie wymaga specjalnego znieczuleniu.

Zabieg należy powtórzyć co 4- 6 tygodni . Dla większości chorych wystarczają na ogół 3 zabiegi. Wielokrotność zabiegów pozwala na usunięcie (zmniejszenie) przepływu w głównych, jak również w dodatkowych, naczyniach odżywiających guzki krwawnicze.

Po zabiegu leczenia hemoroidów można bez żadnych dolegliwości powrócić do normalnej aktywności
Należy pamiętać o kontrolowaniu zaparć i odpowiedniej diecie zawierającej duże ilości błonnika oraz spożywać ok. 2- 3 litrów płynów.

SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE