Usuwanie zmarszczek - botox liposukcja - plastyka brzucha botox

Celon

Metoda Celon to małoinwazyjny zabieg stosowany w leczeniu hemoroidów- zylaków odbytu w III i IV stopniu zaawansowania.
Podczas zabiegu Celon wytwarzana zostaje tzw. termoablacja- energia, która jak gdyby powoduje wypchnięcie krwi z naczyń hemoroidalnych i ich obkurczanie.
Po zabiegu Celon dochodzi do cofnięcia się uniesienia hemoroidów oraz cofnięciu się do wewnątrz kanału odbytu żylaków zewnętrznych. Zabieg leczenia hemoroidów Celon dr Sandelewski przeprowadza  w krótkim znieczuleniu dożylnym.

Podczas zabiegu dr Sandelewski wprowadza do tkanki podśluzowej specjalną elektrodę, która wywołuje termoablację splotów hemoroidalnych. W trakcie zabiegu leczone są wszystkie hemoroidy. Czas trwania zabiegu wynosi ok. 20-30 minut. Po krótkim odpoczynku pacjent wypisany jest do domu z zaleceniami pozabiegowymi. Na drugi dzień pacjent może wrócić do codziennych zajęć. Przeprowadzono badanie oceny satysfakcji i skuteczności zabiegu u 1000 pacjentach potwierdza bardzo dobre wyniki leczenia hemoroidów.

Konsultacje do zabiegu Celon dr Sandelewski  przeprowadza w gabinetach w Jaworznie i Bielsku- Białej. Natomiast sam zabieg wykonywany jest w Katowicach.

Pacjenci chętnie polecali tą metodę zabiegu innym pacjentom.

SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE