Usuwanie zmarszczek - botox liposukcja - plastyka brzucha botox

Lifting falami radiowymi RF

Fale radiowe RF technolgia ELOS TM – likwidacja zwiotczałej skóry i redukcja zmarszczek.

Lifting falami radiowymi to bezinwazyjny zabieg stosowany w gabinetach dr Sandelewskiego w Jaworznie i Bielsku- Białej służący poprawie napięcia zwiotczałej skóry i redukcji drobnych zmarszczek.

 

W porównaniu do innych metod zabiegi ujędrniania wykonywane za pomocą aparatu eSTYLE są dla pacjenta najbardziej komfortowe. Zalety liftingu fal radiowych eStyle

  • Połącznie dwóch źródeł energii pozwala na użycie do 60% mniej energii optycznej
  • Wysoka selektywność zabiegu- dzięki precyzyjnemu skierowaniu energii do właściwego obszaru skóry
  • Aktywna kontrola temperatury skóry w trakcie zabiegu zapobiega uszkodzeniu skóry.
  • Kontaktowe chłodzenie- bezbólowy zabieg

Jak to działa?

Z biegiem czasu skóra traci jędrność. Dochodzi wówczas do zaburzeń w układzie włókien kolagenowych. Grawitacja ziemska powoduje zwisanie skóry, powstają statyczne zmarszczki i bruzdy. Tekstura skóry ulega zniszczeniu,  policzki ulegają opadnięciu i tworzą się tzw. „chomiki” . Skóra szyi wiotczeje, czego skutkiem staje się wiszący podbródek. Podczas unoszenia rąk przy ramionach tworzą się fałdy skórne. Zmiany wsteczne jędrności i napięcia skóry widoczne są również na pośladkach i brzuchu.
Dzięki najnowszej technologii ELOS TM zastosowanej w urządzeniu eSTYLE możliwe jest, w bezpieczny i skuteczny sposób, zredukowanie zmarszczek, poprawienie jędrności i napięcia skóry, dzięki czemu uzyskamy nowy wygląd.

Zastosowany bipolarny prąd RF o częstotliwości fal radiowych powoduje podgrzanie „starych” włókien kolagenowych przez co dochodzi do  ich skrócenia i powstaje widoczny efekt liftingujący. Dzięki falom radiowym elos TM powoduje powstawanie „nowego” kolagenu , która zapewnia długotrwały efekt działania ujędrniającego.
Połączenie energii świetlnej IPL w elos TM ułatwia wnikanie prądu RF  Prąd RF nie uszkadzając skóry wnika na głębokość 1- 4mm. Głębokość penetracji jest ograniczona , co nie pozwala uszkodzić tkanek głęboko leżących. Użyty system chłodzenia powierzchni skóry nie powoduje jej uszkodzenia, co czasami widoczne jest w innych urządzeniach.
W elos TM stosowany prąd RF jest bipolarny w odróżnieniu od innych urządzeń monopolrnych. Powoduje to, że impuls elektryczny przepływa dokładnie pomiędzy elektrodami, a nie płynie przez całe ciało.

Jak wygląda zabieg?

Po zakwalifikowaniu do zabiegu na wybraną okolicę zostanie nałożony specjalny  żel. Następnie w wybrane miejsce będzie przykładana głowica i będzie wykonywany zabieg. Głowica następnie jest przesuwana miejsce po miejscu zgodnie z wektorami napięć.
Ilość “przejść” głowicy zależy od wybranego obszaru.

Podczas zabiegu pacjentka odczuwa tylko lekkie uczucie ciepła.
Zabieg ujędrniania skóry należy powtórzyć aby uzyskać zamierzony efekt, chociaż już po pierwszym zabiegu widoczne są efekty. Najczęściej zabieg liftingu falami radiowymi powtarza się 3-5 razy co 3-4 tygodnie.

SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE