Usuwanie zmarszczek - botox liposukcja - plastyka brzucha botox

Laserowe usuwanie zmian skórnych

Laser dermatochirurgiczny , który posiada dr Sandelewski w gabinetach w Jaworznie i Bielsku-Białej znakomicie nadaje się do zabiegów usuwania różnego rodzaju zmian skórnych.
Laser CO2 emituje falę falę elektromagnetyczną o długości 10600 nm. Podczas zabiegu uwolniona energia pochłaniana jest przez płyn wewnątrz i zewnątrztkankowy. Absorpcja ta nie jest selektywna i powoduje odparowanie-waporyzację  tkanek oraz koagulację naczyń krwionośnych, dzięki czemu zabieg jest bezkrwawy.

W gabientach w Jaworznie i Bielsku-Białej dr Sandelewski używa lasera o krótkim i ultrakrótkim impulsie co powoduje, że w obszar termicznego uszkodzenia tkanki jest minimalny, dzięki temu  po zabiegu blizny są niemalże niewidoczne.

Najczęstszymi wskazaniami do leczenia laserem CO2

  • brodawki wirusowe tzw. kurzajki
  • polipowate wyrośla skórne
  • kłykciny kończyste
  • odciski
  • nagniotki i modzele na stopach
  • brodawki łojotokowe

 

 

Zabieg, laserowe usuwanie zmian skórnych jest bezbolesny, gdyż wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.
Po zabiegu w miejscu odparowania tkanek obserwowany jest strupek, który sam odpada po ok. 7-9 dniach.
Po zabiegu nie  ma potrzeby zakładania opatrunków, co sprawia, że laserowe usuwanie zmian skórnych jest mało uciążliwe dla pacjenta.
photo

Dr Sandelewski zaleca po zabiegu stosowanie maści z kwasem hialuronowym przyspieszającym proces gojenia.

Poniżej film przedstawiający przebieg zabiegu.

SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE