Usuwanie zmarszczek - botox liposukcja - plastyka brzucha botox

Skleroterapia

Skleroterapia to zabieg polecany w przypadku występowania tzw. “pajączków” jak również w leczeniu już widocznych żylaków.

Obecność zmian typu ” pajączki”może świadczyć o rozpoczynającej się niewydolności układu żylnego.

Przy obecności takich zmian na nogach należy wykonać badanie USGżył- Doppler.

Skleroterapia- czyli obkurczanie znajduje zastosowanie do leczenia tych zmian żylakowych, którym nie towarzyszą poważne uszkodzenia głównych pni żylnych.
W przypadku uszkodzenia zastawek w głównych pniach żylnych dochodzi do niewydolności głównych ujść tych żył do układu żył głębokich i w takich przypadkach zalecana jest operacja chirurgiczna.

Do skleroterpii dr Sandelewski używa środka obliterującego Aethoxysclerol

Pod wpływem podanego leku do światła żyły dochodzi do podrażnienia błony wewnętrznej naczynia żylnego, co powoduje rozpoczęcie procesów naprawczych za pomocą specjalnych komórek produkujących włóknik. Przerastają one podrażnione naczynie, powodując jego całkowite zwłóknienie i ostateczne wyłączenie go z układu żylnego.

Jak wygląda zabieg?

Po zakwalifikowaniu do zabiegu dr Sandelewski wykonuje zabieg skleroterapii poprzez podanie do światła żyłek preparatu oblitrujacego.
. Zabieg jest prawie bezbolesny, gdyż iniekcje wykonywane są bardzo cieniutką igłą 30G. Po zabiegu zostaną założone elastyczne opaski, które powinny być utrzymane przez ok. 2 tyg.
Po zabiegu na skórze w miejscu podania mogą powstać zaczerwienienia oraz krwiaczki, które samoczynnie ulegają wchłonięciu. Mogą również wystąpić przebarwienia skóry niekiedy o trwałym przebiegu.
Po zabiegu należy unikać opalania się , gorących kąpieli, siedzenia i dłuższego stania.

SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE