Usuwanie zmarszczek - botox liposukcja - plastyka brzucha botox

Puregraft, przeszczep tłuszczu wysokiej jakości

W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszą się autologiczne przeszczepy tkanki tłuszczowej. Zabiegi tego typu polegają na usunięciu tłuszczu z danej partii ciała, odpowiednim spreparowaniu i podaniu w okolicę wymagającą wypełnienia. Tkanka do transferu pobierana jest z ud, brzucha, bioder lub „boczków” ponieważ w tych partiach tłuszcz najczęściej odkłada się w nadmiarze. Świetne efekty otrzymujemy wypełniając metodą lipofillingu twarz, pośladki, piersi czy też dłonie.


Największą zaletą przeszczepu własnego tłuszczu jest jego bezpieczeństwo. Wybierając ten rodzaj zabiegu, unika się niebezpieczeństw związanych z wykorzystaniem wypełniaczy bądź implantów. Własna tkanka jest bowiem materiałem absolutnie biokompatybilnym, co warunkuje prawidłowe funkcjonowanie w organizmie żywym. Omijamy w ten sposób powikłania takie jak ryzyko odrzucenia lub reakcje uczuleniowe na preparat. Dodatkowo całość procedury wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu gabinet można opuścić już w godzinę po zabiegu.

dr Sandelewski zabieg Puregraft_


Obecnie na rynku medycznym dostępnych jest kilka systemów pozwalających na odpowiednie spreparowanie pobranego tłuszczu. Najwyższą jakość tkanki gwarantuje jednak filtr Puregraft. Puregraft, to zamknięty system oczyszczający wcześniej pobrany materiał. Selekcjonuje istotne dla przeszczepu czynniki wzrostu, usuwając jednocześnie aż 97 % lipidów i zbędnych elementów morfotycznych. Szczelność systemu sprawia, że zespół zabiegowy nie ma bezpośredniego kontaktu z przygotowywaną tkanką. Nie przedostaje się ona poza sterylną aparaturę, co gwarantuje bezpieczeństwo podania czystego tłuszczu najwyższego gatunku.


Puregraft oczyszcza pobrany materiał, dzięki czemu zwiększa jego wydajność oraz czas przeżycia. Tkanka tłuszczowa nie tylko wypełnia lub powiększa daną okolicę, ale także ujędrnia i stymuluje proces odnowy skóry. Dzięki zawartym czynnikom wzrostu o działaniu regenerującym, świetnie sprawdzi się również w przypadku rozległych blizn np. pooperacyjnych.


Efekty lipofillingu są znacznie trwalsze niż w przypadku wypełniaczy i utrzymują się wiele lat. Ze względu na znikome ryzyko powikłań oraz ogromne możliwość modelowania sylwetki, przeszczepy własnej tkanki tłuszczowej warte są uwagi i polecania pacjentom rozważającym wypełnienie różnych partii ciała.

Jako jedyna klinika na Śląsku wykonujemy zabiegi przeszczepu tkanki tłuszczowej przy pomocy zestawu Puregraft.

Dzięki zastosowaniu podczas zabiegu przeszczepu tłuszczu Puregraft uzyskujemy tkankę tłuszczową pozbawioną zanieczyszczeń tzn. komórek krwi i wolnych lipidów. Zastosowanie w zestawie Puregraft specjalnego systemu selektywnej filtracji w przeszczepianej tkance tłuszczowej zachowane zostają ważne czynniki wzrostu. Podczas zabiegu lipofilingu przeszczepiana tkanka tłuszczowa bez zanieczyszczeń nie indukuje reakcji immunologicznej w organizmie co wpływa na najlepsze wyniki zabiegu.

SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE