Usuwanie zmarszczek - botox liposukcja - plastyka brzucha botox

Liposukcja

Liposukcja czyli odsysanie polega na miejscowym usuwaniu  tkanki tłuszczowe, aby nadać ciału gładszy i szczuplejszy kontur. Wybierając liposukcję należy pamiętać, że nie jest to metoda odchudzania. Liposukcja nie zastąpi żadnych ćwiczeń fizycznych czy zdrowej diety.

Najlepszym kandydatem do zabiegu liposukcji jest pacjent, który powinien charakteryzować się w miarę normalną wagą ciała z nadmiarem tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w określonych miejscach  Najczęściej nadmiar tkanki tłuszczowej umiejscowiony jest w okolicy brzucha, bioder, pośladków i ud.Liposukcja jest również skuteczna w usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej z pleców, ramion,twarzy i szyi. Liposukcja nie likwiduje cellulitu lub zwiotczałej, zwisającej skóry. Najlepsze rezultaty osiąga się wtedy, gdy pacjent ma zdrową, elastyczną skórę, ze zdolnością równego obkurczania się po operacji. Jeżeli skóra straciła już dużo ze swojej elastyczności to często liposukcję łączy z zabiegiem liftingującym. Zabieg liposukcji można przeprowadzić w znieczuleniu miejscowym, częściowym lub ogólnym.Rodzaj znieczulenia dobierany jest w zależności od pacjenta oraz zakresu zabiegu. wybierając najbezpieczniejszą i najlepszą w danym przypadku metodę operacji. Po nasączeniu tkanki tłuszczowej specjalnym roztworem dr Sandelewski wprowadza do podskórnej tkanki tłuszczowej specjalne cienkie kaniule i wykonuje zabieg.Po operacji należy nosić ściągające ubranie lub pas nawet przez kilka tygodni, żeby przyspieszyć obkurczanie się skóry i zminimalizować opuchnięcia. Powrotu do pracy można spodziewać się po upływie 1-2 tygodni, w zależności od rozległości operacji.Po zabiegu bardzo ważne jest masaż, który powinien być rozpoczęty jak najwcześniej.

SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE