Usuwanie zmarszczek - botox liposukcja - plastyka brzucha botox

Lipoliza laserowa – Smartlipo

Lipoliza laserowa (Smartlipo) to zabieg chirurgii estetycznej stosowany w redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej.
Zabieg ten polega na bezpośrednim niszczeniu komórek tłuszczowych za pomocą specjalnego lasera. Zastosowany laser oprócz niszczenia tkanki tłuszczowej powoduje obkurczanie naczyń krwionośnych i włókień kolagenowych co daje korzystny efekt w napinaniu skóry.
Lipoliza laserowa przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym co jest jej wielką zaletą. Wprowadzony laser o średnicy 0,3 mm wprowadzany jest do podskórnej tkanki tłuszczowej przez minimalne nacięcia na skórze. Wydzielana energia z włókna lasera  niszczy komórki tłuszczowe. Uwalniający się  płyn, który gromadzi się w przestrzeni międzykomórkowej jest następnie odessany.
Występująca po zabiegu opuchlizna jest typowym objawem, który ustępuje po kilku , kilkunastu dniach. Na widoczne efekty należy poczekać najczęściej ok. 3 miesięcy

Przeciwwskazania do zabiegu

  • choroby wątroby
  • choroby skóry
  • niewyrównana choroba tarczycy
  • zaburzenia krzepnięcia krwi
  • cukrzyca
  • choroby nerek
  • choroby serca

 

SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE