Usuwanie zmarszczek - botox liposukcja - plastyka brzucha botox

Lipogems ® – terapia komórkami macierzystymi w medycynie estetycznej i regeneracyjnej

Komórki macierzyste to grupa komórek multipotencjalnych, z których mogą rozwijać się komórki tkanki chrzęstnej, mięśniowej, kostnej i komórki naskórka. Komórki macierzyste u dorosłego człowieka występują w mezenchymalnych tkankach mózgu, wątroby, gonad oraz tkanki tłuszczowej.

Lipogems

Właśnie obecność komórek macierzystych w tkance tłuszczowej stała się podstawą ich zastosowania w medycynie estetycznej i regeneracyjnej.

ADSC-( Adipose Derived Stem Cells) to właśnie komórki macierzyste pozyskiwane z dojrzałej tkanki tłuszczowej. Komórki macierzyste nie tylko potrafią zamieniać się w komórki różnego typu, ale również zawierają specyficzne czynniki wzrostu.

Komórki macierzyste podane to tkanek twarzy z nieprawdopodobną siła regenerują starzejącą się skórę, wypełniają ubytki, poprawiając jakość kolagenu i jego sprężystość. Skóra twarzy staje się rozświetlona, odmłodzona, zmniejszają się zmarszczki i bruzdy.

Największą zaletą komórek macierzystych jest fakt, że są to komórki własne pozbawione sztucznych dodatków. Po zabiegu z użyciem komórek macierzystych nie ma reakcji uczuleniowych, zapalnych itp. Dzięki Lipogems® 90% uzyskanych komórek macierzystych jest w pełni nieuszkodzonych.

 

W procesach regeneracyjnych komórki macierzyste mają zastosowanie również w leczeniu blizn, zapaleń ścięgien (łokieć tenisisty), zwyrodnień stawów biodrowych i kolanowych, zespołach bólowych kręgosłupa.

W Klinice Esteuroda- jednej z nielicznych w Polsce wykonywany jest zabieg z użyciem komórek macierzystych –Lipogems®.

Zabieg Lipogems® polega na pobraniu tkanki tłuszczowej techniką mikrosukcji- odessania z wybranej lokalizacji ciała- ( brzuch, biodra, uda). Następnie z pozyskanej tkanki tłuszczowej dzięki zestawowi Lipogems® uzyskujemy komórki macierzyste. W ten sposób otrzymane komórki macierzyste są podawane specjalnymi, cienkimi kaniulami w wybraną okolicę skóry twarzy, szyi, dekoltu, rąk.

Sam zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym- bardzo dobrze tolerowanym przez pacjentów.

Po zabiegu mogą występować siniaki, niewielkie obrzęki, dyskomfort, które szybko ustępują.

DSCF0634

DSCF0622

podanie

SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE