ESTE Uroda ESTE Uroda ESTE Uroda

4th International Breast Surgery Workshop

W kwietniu br. dr Sandelewski poszerzał swoja wiedzę dotyczącą zabiegów powiększania piersi implantami podczas 4th International Breast Surgeryphoto Workshop w Rzymie.

Podczas konferencji prezentowane były różne techniki zabiegów powiększania piersi implantami. Przedstawiono obecny stan wiedzy na temat bezpieczeństwa stosowania implantów w zabiegach powiększania piersi.
Międzynarodowi specjaliści pod kierunkiem prof. Santanelli i dr Mercer omawiali różne techniki w zabiegach estetycznych – powiększania piersi i rekonstrukcyjnych- u pacjentek po amputacjach piersi.

Comments are closed.


SAN-MED

San-Med Hair Transplant to profesjonalne miejsce, gdzie wykonywane są najnowocześniejsze zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Przeszczep włosów metodami FUT, FUE, BHT.

more

OPINIE

"Chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z zabiegu u dr Sandelewskiego. Miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Dr Sandelewski i cały jego zespół sprawił na mnie super wrażenie. Sam zabieg doktor wykonał szybko i bezboleśnie. Jestem już 3 miesiące i po zabiegu i efekt jest taki, jaki chciałam osiągnąć. Polecam"

Iwona z Bielska- Białej.

more

WYŚLIJ ZAPYTANIE